Результати, що вражають!

31.10 відбулась фінальна конференція конкурсу міні-грантів, тож 11 громад Кіровоградщини представили результати своєї діяльності.

11 неймовірно активних та цілеспрямованих людей, які не досипали ночами, вивчали нову інформацію, досліджували та інформували – і все це задля зменшення ризиків радіаційного забруднення! Ми дійсно вражені результатами та хочемо подякувати учасникам. Ви неймовірні, ми виражаємо своє захоплення вами та обіцяємо: не дивлячись на те, що проекти закінчились, – ми поряд і продовжимо підтримувати Вас у Вашій важливій діяльності! Разом ми дійсно змінимо наше довкілля на краще!
Учасники провели моніторинги якості джерел, створювали мапи, встановили 6 станцій моніторингу якості повітря, провели інформаційні кампанії, виміряли радон у школах, досліджували ситуацію та розробляли план дій, з яким звертались до влади. Загалом, проведена дуже сумлінна робота. Населення Кіровоградщини почало говорити про проблеми радіаційного забруднення та цікавитись вирішенням її.
Об’єднавши наші зусилля ми дійсно створимо екологічно-безпечне середовище! Тож продовжуємо боротьбу на екологічному фронті України!
Дякуємо Вам за Вашу діяльність і бажаємо натхнення та сил продовжувати свою місію!

Нагадуємо, Кіровоградщина розміщена на українському кристалічному щиті і окрім уранодобувних об’єктів (шахт) має вихід радону з землі, що впливає на здоров’я населення. Тож питання зменшення ризиків радіаційного забруднення є дійсно важливим для нас і потребує негайних дій!

*Нагадуємо, захід відбувся у рамках проекту “Небезпечні сусіди – уранові шахти. Подвійний ризик під час війни” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Facebook.
Актуальні новини.