Проміжкові результати діяльності

Чи можливо за короткий проміжок часу досягти вагомих результатів? Наші переможці конкурсу міні-грантів довели – можливо! 4 жовтня відбулась прес-конференція, на якій ми представили результати діяльності 11 проектів спрямованих на зменшення ризиків радіаційного забруднення. 

Спікерами конференції були:

  • Гелевера Ольга Федорівна –  Кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та геоекології, доцент кафедри природничих наук і методик їхнього навчання; 
  • Тетяна Захарчук – депутат Знам’янської міської ради;
  • Шестакова Людмила Володимирівна – виконавчий директор ГО “Флора”.
    Саме вони розповіли про те, чому нам так важливо робити те, що ми робимо. Поговорили про серйозний вплив радіаційного забруднення на здоров’я людей та довкілля. Довели це дослідженням і також, що не менш важливо, розповіли про свої дії, які мають на меті зменшити цей вплив. 

Протягом серпня-жовтня, активісти не побоялись взяти на себе відповідальність і вже встигли здійснити значущі кроки для розв’язання проблеми радіаційного забруднення. Деякі з них встановили станції моніторингу якості повітря у своїх громадах, щоб надавати інформацію громадянам про склад повітря, яким вони дихають. Інші провели аналіз води у криницях та розповіли про її якість мешканцям. Охопили 11 громад Кіровоградської області та м. Кропивницький для інформаційної кампанії. Зовсім скоро ми підведемо підсумки нашої діяльності і ми оприлюднимо всі наші досягнення за такий короткий період. Слідкуйте за нами, щоб бути в курсі екологічних новин Кіровоградщини!

*Прес-конференція відбулась у рамках проекту “Небезпечні сусіди – уранові шахти. Подвійний ризик під час війни” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Актуальні новини.
Facebook.