Небезпечний сусід!

17 листопада 2022 року, ГО  «Флора» відвідала Первозванівську територіальну громаду і взяла проби ґрунтів для їх аналізу. 

Ґрунт є дуже цінним ресурсом до якого ми повинні ставитись з особливою дбайливістю. Аналіз ґрунту – перший крок до виявлення впливу діяльності Урановидобувної шахти на Довкілля.

Деградація ґрунту напряму впливає на здоров’я та життя приблизно 1,5 мільярда людей. Відновити ґрунт досить складно, дорого та займає велику кількість часу. Саме тому правильне управління ґрунтом за допомогою аналізу є більш ефективним та фінансово вигідним.

Комплексний хімічний аналіз ґрунту, який ми проводимо, показує наявність показників таких груп: хімічні, токсикологічні і радіонукліди.

Для чого це потрібно? — Проведений аналіз дасть розуміння того, як захистити ґрунти та досягнути бажаного результату – високої врожайності та екологічної безпеки.

Наголошуємо, щороку понад 20 мільярдів тонн родючого ґрунту втрачається через ерозію, яка є наслідком незбалансованого управління родючістю ґрунтів.

With care for you, the "Flora" NGO team.