17 Заявок, 12 переможців!

Переможці конкурсу міні-грантів

Дорогі друзі, з великим захопленням і радістю хочемо поділитись неймовірними новинами! Наш конкурс міні-грантів завершився, і ми отримали аж 17 надзвичайних заявок! Ваша креативність та ентузіазм дійсно нас вражають. 

Велике спасибі нашій комісії, яка докладно розглянула кожну заявку. Обрати всього лише 10 проектів було справжнім викликом, тож ми прийняли рішення дещо розширити наші плани. Завдяки чому, ми можемо підтримати не 10, а 12 важливих проєктів!

Вітаємо щасливих переможців із заслуженою перемогою! Нас з Вами очікує цікава та плідна співпраця. Кожен з вас реалізує свої унікальні ідеї, які обов’язково змінять наше довкілля на краще! 

Не менш важлива є подяка всім, хто брав участь у конкурсі. Ваші заявки були неймовірним джерелом натхнення. Тим, хто, можливо, не потрапив у фінальний список, хочемо сказати величезне “Дякуємо!”. Не впадайте у відчай, адже перед вами ще багато можливостей проявити себе! 

І отже, без довгих слів, давайте разом вітати наших вражаючих переможців: 

«Майбутнє в наших руках», ГО «Смолінський актив»; 

«Дихай вільно», ГО «Громада для нас»; 

«Дій сьогодні для сталого завтра»,  ГО «Олександрійська молодь»;  

«Уранова свідомість: здоров’я та екологія в об’єктиві», ГО «Нащадки нескорених»;  

«Невидима загроза», ГО «Простір ідей»; 

«Створимо разом зелений паркан – захистимося  від уранового пилу!», ГО «Еко Ліга Центр»; 

«ЕкоАкценти: Зелений бар’єр», ГО «Спілка особливих сімей «Ожина»  ; 

«Вирішення екологічних проблем – завжди актуально і своєчасно», ГО «Успішна взаємодія»; 

«Rn-222», ГО «Центр громадських ініціатив – Разом»; 

«Дослідження змін радіаційного фону повітря та води і його можливі впливи на здоров’я та навколишнє середовище», ГО «Єдність села Злинка»; 

«ЕКО ДІЯ», ГО «Молодіжна ліга Кіровоградщини»   

«Підвищення рівня водної безпеки Бобринецької громади», Бобринецька міська громадська організація «Сильна громада». 

Вітаємо Вас ще раз! Разом ми зробимо неймовірні речі. Нехай Ваша діяльність розквітає і приносить користь нашій спільноті та світу. 

*Нагадуємо, конкурс міні-грантів з підтримки екологічних громадських ініціатив Кіровоградської області проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.