Починаємо водний аудит громади!

водний аудит в громадах

23 грудня команда ГО “Флора” прибула у м. Бобринець на робочу зустріч. Відбулось обговорення нашої співпраці з метою розв’язання водних проблем громади.

Бобринецька територіальна громада є однією з найвразливіших ТГ у контексті водної безпеки, проблематика якої особливо актуалізувалася в умовах повномасштабної війни.

Ще до повномасштабного вторгнення громада мала серйозну проблему з обмілінням Полум’янського водосховища на р. Сугоклія, що є основним джерелом водопостачання. Всі жителі міста користуються водою з річки й тільки 5% – водою з підземних джерел, яка також є непридатною для споживання

Тому, на нашу думку, ситуація потребує негайного визначення шляхів розв’язання наявних проблем та пошуку резервних джерел водопостачання в умовах особливої вразливості.

Вдячні всім присутнім за активність та бажання змінювати ситуацію на краще. Впевнені, що наші подальші спільні дії приведуть нас до успішного рішення проблеми!

* Зустріч відбулась в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю ГО «Флора» та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Нідерландського Гельсінського комітету.

#EUfunded#NHC #EUinUkraine #CIfR