Мапа колодязів

Право на воду – це таке ж економічне та соціальне право, як право на достатнє харчування чи здоров’я. Можливість вживання безпечної питної води з альтернативних джерел особливо актуальне сьогодні, коли існує дуже висока ймовірність зникнення водопостачання через бойові дії, які тривають на території України.

Ми вирішили розробити мапу альтернативних джерел, щоб люди могли дізнатися про різні джерела води, які є доступними в їх районі, і зрозуміти, які з них є більш екологічно безпечними для вживання.

Для цього ми відправилися на дослідницьку експедицію та зібрали проби води з різних джерел – струмків, озер, джерел, криниць та інших водойм.  

Після збору даних, ми створили цю карту, яка відображає найбільш надійні та безпечні джерела водопостачання в нашому регіоні. Це дозволяє нашій громаді мати доступ до безпечної та якісної води, що сприяє нашому здоров’ю та добробуту.
Мапа доступна за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.31877112844474%2C32.20884800000003&z=9&mid=1wSlBYuru8SQMyudLz8PXwCCzH-7AI7q-

Користуйтеся та знайте, що у разі потреби ви завжди будете забезпечені найголовнішим – водою!

З турботою про Вас, команда ГО “Флора”.