Антикорупційна діяльність з розслідувачем Bihus.info

Нещодавно у нас відбувся вебінар, на якому 11 координаторів екологічних кампаній Кіровоградської та Миколаївської областей ознайомились з інструментами антикорупційної діяльності.
Спікером вебінару виступив професійний розслідувач Олексій Ярильченко, який зараз працює у Bihus.info.

Сьогодні вкрай важливо перевіряти всю інформацію, яку ми споживаємо. Ще важливіше контролювати розподіл бюджету, адже нам тут жити. Активізм спонукає бути небайдужим до свого навколишнього середовища. Пам’ятайте, що лише власноруч ми дійсно поборемо корупцію. Варто починати з себе, з своїх громад.

Можливо Ви також задавались питанням де поділись кошти бюджету, хто цей новий депутат та багато інших. Або ж Вам здавалось, що деякі дії у ваших громадах мають корупційний момент. Та Ви не знали як це все перевірити і віднайти істину. У нас гарні новини, ми покажемо Вам як діяти правильно, щоб отримати потрібні результати при проведенні антикорупційної діяльності.

Якщо у вас виникла потреба у таких питаннях:

  • Які інструменти варто використовувати для проведення розслідування?
  • Які є методи пошуку інформації?
  • Як зробити запит на отримання публічної інформації?
  • Як правильно користуватись порталом Prozorro, щоб знайти початкову точку розслідування?
  • Що таке YouControl та інші агрегатори? Навіщо вони потрібні?
  • про що можуть розказати соціальні мережі фігурантів розслідування?

Про це, і навіть більше, ви маєте змогу дізнатись з нашого вебінару. Переходьте, коментуйте та поширюйте, щоб кожен охочий міг вести антикорупційну діяльність!

Вебінар відбувся у рамках проекту, метою якого є посилення стійкості, захищеності та експертного потенціалу громадських організацій, ініціативних груп, громадських активістів, що працюють в малих населених пунктах Кіровоградської та Миколаївської областей в умовах воєнного стану шляхом їх інституційної та програмної підтримки.
Діяльність стала можливою за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Актуальні новини.
Facebook.