| DocudaysUA ,Новини

Насправді мандрівний етап фестивалю наближається до свого завершення у Кропивницькому. А от 24 листопада «наблизилися до слона» учні педагогічного ліцею при КДПУ ім. В. Винниченка, переглянувши фільм Аманди Роуз Вайдлер.

Він – про перший рік у Вільній школі Тедді Макардла в Літтл-Фоллз (Нью-Джерсі), де відвідування занять добровільне, а правила визначає демократичне голосування. Аманда перебуває там від початку до кінця навчального року, спостерігаючи та документуючи, як засновник школи Александр Хост, одинадцятирічний Джованні, семирічна Люсі, а також неймовірний акторський склад молодих особистостей формують стосунки, досліджують своє оточення та обговорюють порушення правил, аж поки все не сягає критичного етапу. Цей фільм – яскравий портрет розкутого дитинства та людських стосунків (за матеріалами сайту фестивалю).

Коментує куратор показів Наталя Жученя: «Стрічка викликала жваве обговорення фільму глядачами. Очевидним була неготовність сприйняття іншої форми навчання по методиці вільної школи».

img_1710 img_1707

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ви бачили цей фільм в ОУНБ ім. Д. Чижевського на показі 15 листопада? Якщо так, тоді залишайте відгук  та голосуйте за стрічку на спеціальній сторінці у фейсбук: тут. І не втрачайте можливості побачити більше документальних стрічок про права людини в ОУНБ ім. Д. Чижевського у будні о 17:00 з 10 по 30 листопада включно. Вхід вільний.