| DocudaysUA ,Новини

А усі події мають свої логічні фінали. Тож 30 листопада пройшли завершальні покази насиченої програми ХІІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA для студентів комерційного технікуму у Кропивницькому.

img_1722Кровлі: кожному ковбою потрібен свій кінь та Пісня  бійця стали фінальними акордами показів у навчальних закладах Кропивницького цього року. І це був достойний фінал: серед захопленої відкритої публіки, бурхливих обговорень і уважності до режисерського погляду на важливі житейські питання.

«Після перегляду першого фільму, декілька студентів похвалилися, що вони також хочуть продовжувати справу своїх батьків, – розповіла кураторка фестивалю Наталя Жученя. – А під час обговорення «Пісня бійця», мені розповіли про Володимира Бурка, який теж пише поезію та пісні про військові події на сході України».

Усі охочі можуть приєднатися до вільного перегляду Docu-фільмів, завітавши на покази в ОУНБ ім. Д. Чижевського сьогодні о 17:00. Обирайте улюблену стрічку тут. До зустрічі наступного року!

img_1726 img_1727