| Новини

18 лютого 2021 року об 11:00 у Центральноукраїнськму бюро новин CBN, за адресою вул. Велика Перспективна, 46 відбудеться пресконференція, на якій йтиметься про перше засідання міжсекторальної робочої групи та результати її діяльності, питання розробки комплексної «Програми захисту населення від впливу іонізуючого випромінювання» та досвід інших країн щодо захисту населення від впливу іонізуючого випромінювання.

Забезпечення права жителів Кіровоградської області на захист від впливу іонізуючого випромінювання є першочерговим завданням робочої групи, адже на території Кіровоградської області знаходиться близько 95% розвіданих запасів уранової руди України, що призводить природного та техногенного навантаження на навколишнє середовище та здоров’я людей.

Під час заходу:

Шестакова Людмила розповість про перше засідання міжсекторальної робочої групи Кіровоградської ОДА та пропозиції з розробки «Програми захисту населення від впливу іонізуючого випромінювання».

Володимир Бочаров-Туз розповість про закордонний досвід забезпечення захисту населення від впливу іонізуючого випромінювання та проблемні питання щодо значного перевищення радіаційно-гігієнічних нормативів по ЕРОА радона-222 для дитячих закладів і підвищений рівень онкозахворюваності в області.До участі у пресконференції запрошені:

Оперчук Надія Іванівна – в.о. директора Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України»; Зелінський Сергій Едуардович – директор РЦПК Кіровоградської області.

Запрошені учасники представлять пропозиції очолюваних ними інституцій щодо захисту населення від впливу іонізуючого випромінювання в Кіровоградській області.

Громадська організація «Флора» запрошує представників медіа за адресою м. Кропивницький, Велика Перспективна, 46.

Початок реєстрації о 10:30