| Без рубрики

Громадська  організація «ФЛОРА» у рамках проекту  Підвищення  базової  інституційної спроможності , в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Оголошує тендер на відбір  експерта з  оновлення  Внутрішнього посібника  з фінансового менеджменту    ГО   «ФЛОРА»

Компанії,фізичні особи підприемці (які мають  КВЕД 69.10;69.20; 72.20) що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00,   20 жовтня 2019 р. (дати закриття тендеру) на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com  (з поміткою у темі листа «тендер_    _Антикорупційна політика »).

Довідки за тел. (050) 9177297

Відповідальна особа  за проведення закупівль:  Ірина Мунтян

Строк  надання послуг:  жовтень-листопад 2019 року

Технічні характеристики та обсяг послуг юриста.

Найменування Кількість Коментар
 
Доопрацювати існуючі  в організації фінансові процедури, прописати їх в посібнику з фінансового менеджменту. Адаптувати іх для організації враховуючі   специфіку діяльності ГО    1   Фінансові Процедури  повінні бути зрозумілими та  прозорими ,відповідати чинному законодавству України та демократичним принципам управління.  ,    
Провести сесію з персоналом та волонтерами організації ,щодо    роз’яснення положень  «Посібника  фінансового менеджменту»  1    

Гранична сума закупівлі: 3 650,00 грн

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції можуть включати повний пакет послуг чи частини.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

 Перечень документів які надсилаються  на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_Фінансовій менеджмент політика»).

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.


Критерії відбору:

  • професійний досвід в організації заходів;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • можливість надавати послуги по всій території України;
  • вартість послуг;
  • надання послуг без ПДВ;
  • додаткові переваги.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані ГО «ФЛОРА».