| Новини

У середу, 29 листопада о 13:00 представники ГО «ФЛОРА» проведуть під час прес-конференції розкажуть про важливість використання ліцензійного програмного забезпечення та дотримання авторських прав саме. Також в рамках заходу пройде презентація мобільного додатку «Захист онлайн контенту в Україні» (Завантажити додаток можна за посиланням).

Україна, як і торік, залишається у списку Priority Watch List, за даними щорічного звіту Офіс Торгового представництва США. Ці дані, зокрема, впливають на рішення щодо торгових санкцій для країн зі слабким рівнем захисту прав інтелектуальної власності.

В Україні необізнані користувачі регулярно відвідують веб-сайти, що надають доступ до так званого «піратського контенту». Часто ці користувачі не знають, що вони порушують міжнародні закони і не знають про ризики, пов’язані з незаконним використанням цих даних. Ці користувачі, завантажуючи безкоштовний контент, навіть не замислюються, що вони своїми діями наносять шкоду не тільки авторській праці, а й наражаються на небезпеку у вигляді потенційних штрафів і кримінальної відповідальності, ризики небезпеки від шкідливих програм і вірусів, які завантажуються разом з неліцензійним контентом, а також не розуміють  репутаційних ризиків як особистих, так і в цілому для країни, а це потенційні торгові санкції щодо України та її ІТ- індустрії.

Учасники та спікери:

Людмила Шестакова – виконавчий директор ГО «ФЛОРА»

Євген Гурницький – юрист громадської приймальні УГСПЛ

Місце проведення презентації: «Прес-клуб реформ», вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3-й поверх, вхід з боку готелю «Турист».

 

Захід пройде в рамках реалізації проекту в рамках проекту «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Розкажіть про нас у соц мережах на мессенджерах!