| Новини

 Громадська  організація «ФЛОРА» у рамках проекту  Підвищення  базової  інституційної спроможності , в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Оголошує тендер на відбір  експерта з розробки   нової редакції статуту  та розробку  посадових інструкцій. До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Компанії, фізичні особи підприємці (які мають  КВЕД 69,10) що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00,   15  вересня 2019 р. (дати закриття тендеру) на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com  (з поміткою у темі листа «тендер_на надання послуг юриста»).

Довідки за тел. (050) 9177297

Відповідальна особа  за проведення закупівль:  Ірина Мунтян

Строк  надання послуг:  вересень-жовтень 2019 року

Технічні характеристики та обсяг послуг юриста.

Найменування Коментар
 
Розробка нової редакції статуту організації  відповідно  до Закону про Громадські організації та на принципах демократичного управління.      Під час роботи над новою редакцією статуту організації  співпрацювати  з юрисконсультом організації та  виконавчим директором. 
Розробка нових та оновлення існуючих посадових інструкцій для працивників ГО: Виконавчого директораЗастувника виконавчого директора,Бухгалтера, Офіс-менеджера,Юрисконсульта,PR-менеджера        
   Юридичний супровід  та консультування при проведені  процедури  реєстрації нової редакції Статуту.   Можуть відбуватися у дистанційному режимі

Гранична сума закупівлі: 8 000,00 грн

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції можуть включати повний пакет послуг чи частини.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

 Перечень документів які надсилаються  на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_послуги юриста»).

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.


Критерії відбору:

  • професійний досвід в організації заходів;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • можливість надавати послуги по всій території України;
  • вартість послуг;
  • надання послуг без ПДВ;
  • додаткові переваги.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані ГО «ФЛОРА».