| Новини

Бажаєте стати учасником  обласного форуму «Формування культури та поваги до прав інтелектуальної власності в сучасної молоді»?!  Тоді заповнюйте анкету учасника.

В рамках заходів обласного форуму “Формування культури та поваги до прав інтелектуальної власності у сучасної молоді” передбачається проведення дискусійної панелі «Руйнація стереотипів щодо використання безкоштовного медіа контенту: досвід, набутий під час проекту», яка складатиметься з двох кейсів.

Кейс 1. «Підвищення рівня правової обізнаності та культури відношення молоді до захисту і поваги інтелектуальної власності, авторського права».

Кейс 2. «Переваги у використання ліцензійного продукту в Україні. Міфи чи реальність?»

У ході інтерактивної панелі «Можливості захисту власно створеного контенту» (учасники форуму працюватимуть у 6 локаціях, створюючи та презентуючи тематичні відеоролики соціальної реклами).

Організатор форуму: Громадська організація «Флора»

Учасники заходу: студентська молодь, науковці, представники органів влади

Дата та місце проведення: 26 квітня 2018 рік, м. Кропивницький, вул. Т.Карпи, 84, конференц-зал (офіс 613)

Захід організований в рамках реалізації проекту «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

 

 

Розкажіть про нас у соц мережах на мессенджерах!