| DocudaysUA ,Новини

11 жовтрня в Кропивницькому пройшов показ на платформі онлайн кинотеатра Докуспейс фільму «Ре­чі, на які ми не на­ва­жу­є­мо­ся» в рамках 18 Мандрівного DOCUDAYS UA.  Показ був унікальний тим, що долучитися міг кожен хто забажає.

Режисура: Бруно Сантамарія Раcо, Мексика

Стрічка доволі важка. Артуро 16 років. Він живе в рідному мексиканському селищі, де вдень безтурботно проводить час із дітлахами, а ввечері залишається наодинці зі своєю таємницею. Одного разу святковий феєрверк змінився пострілами. Інцидент, просякнутий агресивним мачизмом, підштовхнув Артуро до сміливого кроку — камінґауту перед своїми батьками.

Треба зазначити що фільм визвав жваву дискусію. Поняття камінгауту будо новим для кількох глядачів. Окрім того немаловажним було і питання з якого ж віку дитина здатна усвідомити свою статеву орієнтацію. Чи не є це впливом оточення, якщо ми говоримо про дітей і яким чином зменшити шкоду та можливі наслідки неприйняття з боку близьких.

Фільм «Речі, на які ми не наважуємося» надихнув до відвертої розмови про право людини на гендерну орієнтацію і ставлення до цього в суспільстві.

Журналістка Тетяна Касьян підготувала глядачів до перегляду фільму, а експертки Софія Лапіна та Богдана Стельмах не тільки відповідали на питання, а й задали тон дискусії, допомогли дійти висновку,  що важливо дотримуватися прав усіх, без виключення, людей.

Загалом у перегляді та дискусії приймало участь близько 30 глядачів.

Про фільм:

Режисура:

Бруно Сантамарія Раcо

Продюсування:

Абріль Лопес Карільйо

Камера:

Бруно Сантамарія Раcо

Звук:

Андреа Рабаса, Зіта Ерффа

Монтаж:

Андреа Рабаса, Бруно Сантамарія Расо

Виробництво:

Ojo de Vaca, FOPROCINE

Дистриб’юція:

Taskovski Films