| Новини

26 листопада учні школи № 3 ім. Олени Журливої ознайомилися з однією зі стрічок програми ХІІ Міжнародного мандрівного кінофестивалю DocudaysUA, організованого ГО «Флора» у Кіровограді. Оскільки у школі діє волонтерський загін, одним із напрямків роботи якого є екологічний, для перегляду майбутніми волонтерами обрали фільм «Нульовий вплив» про еко-проект американського письменника Коліна Бівена.
Ідея відмовитися на рік від шопінгу, кави з льодом, електро- та паливних засобів пересування, одноразових засобів гігієни і посуду, телевізора й туалетного паперу та неорганічних продуктів приголомшила не лише учнів, а й учителів. Комусь цей експеримент нагадав про амішів, для когось просто був дивакуватий і незрозумілий. Та байдужим не залишився ніхто.

IMG_0105
Антону із 7-го класу уважно дивився фільм, щораз утихомирюючи однокласників, щоб не заважали, і в кінці виніс свій вердикт: «Класно». (Особливо цікавою йому здалася ідея з холодильником із горщиків.)

На питання, хто хоча б тиждень погодився прожити, як Колін, здійняло руку до десяти учнів (хтось запропонував компромісни варіант — два дні).