Наші Видання

За роки праці експертами та  фахівцями  ГО «Флора» була зібрана та проаналізована  інформація щодо доступу до інформації про діяльність органів влади;  були проведені  численні  дослідження, в результаті яких були створені та випущені порадники/посібники для батьків та дітей, які містять багато цікавої правової допомоги; підготовлені  та випущені методичні  матеріали  для роботи з дітьми та звіти про дотримання прав дітей.
На цій сторінці Ви зможете більш детально ознайомитись з нашими виданнями:

1. Цей звіт підготовлено за результатами аналізу ефективності реалізації Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2009 –2013 роки.

В звіті представлено методологію, інструментарій, результати проведеного дослідження.

Даний звіт буде корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям.АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ за результатами аналізу Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2009-2013 роки.

2. У вересні 2018 року за результатами громадського моніторингу рівня доступу до інформації про реалізацію регіональної «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки» активістами організації підготовлено відповідний звіт.

3. В даному звіті Ви зможете не тільки ознайомитися з загальною ситуацією  щодо доступу до інформації в державі, але й побачити: результати дослідження даного питання в динаміці; чи намітилась за останні роки тенденція в бік більшої інформаційної відкритості органів державної влади та місцевого самоуправління; основні причини та фактори порушення права на доступ до інформації.

«Не порушуй закон, не використовуй пірацький контент!» (добірка  альтернативних джерел, де можна безкоштовно, не порушуючи авторських прав, брати інформацію, завантажувати книги, музику, фільми тощо)

 

Розкажіть про нас у соц мережах на мессенджерах!

Добавить комментарий