| Новини

 Громадська  організація «ФЛОРА» у рамках проекту  Підвищення  базової  інституційної спроможності , в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Оголошує тендер на відбір  експерта з розробки   «Гендерної політики» для  громадської організації «ФЛОРА»

Компанії,фізичні особи підприемці (які мають  КВЕД 73.20; 72.20) що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00,   20 вересня 2019 р. (дати закриття тендеру) на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com  (з поміткою у темі листа «тендер_    _Антикорупційна політика »).

Довідки за тел. (050) 9177297

Відповідальна особа  за проведення закупівль:  Ірина Мунтян

Строк  надання послуг:  вересень-жовтень 2019 року

Технічні характеристики та обсяг послуг юриста.

Найменування Кількість Коментар
 
 Розробити  Гендерну   політику    щодо дотримання  засад недискримінації і гендерної рівності  при впровадженні проектів, ініціатив  ГО «ФЛОРА» як працівників організації так і волонтерів, клієнтів партнерів.        1 Антикорупційна політика організації має включати  чіткий зрозумілий для усіх  алгоритм  дій  при підозрі щодо виникнення конфлікту інтересів або ризиків виникнення фактів корупції в організації,    
Провести сесію з персоналом та волонтерами організації ,щодо    роз’яснення положень  гендерної політики  1    

Гранична сума закупівлі: 3 650,00 грн

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції можуть включати повний пакет послуг чи частини.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

 Перечень документів які надсилаються  на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_Антикорупційна політика»).

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.


Критерії відбору:

  • професійний досвід в організації заходів;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • можливість надавати послуги по всій території України;
  • вартість послуг;
  • надання послуг без ПДВ;
  • додаткові переваги.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані ГО «ФЛОРА».