| Новини ,Партнеры

У п’ятницю, 25 вересня,  об 11.00 , в приміщенні  Орхуського центру екологічної інформації  ОУНБ  ім. Д.І.Чижевського (вул. В. Перспективна, 24. Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук)  відбудеться брифінг для журналістів про початок  екологічної кампанії «Живи органічно».

Участь візьмуть:

Шестакова Людмила Володимирівна – керівник КМО ВЕГО «Мама- 86»

Гоменюк  Ганна  Олександрівна —  начальник управління раціонального використання земель, природозаповідного фонду та екомережі

Бабаєва Анастасія — координатор Зеленого тижня у Кіровограді

 

Кампанія «Живи органічно» або  Зелений тиждень щороку по всій Україні, проходить в рамках всесвітньої кампанії Green Action Week, синхронно зі Швецією, Великобританією, Македонією, а також Аргентиною, Індією, Перу — загалом 25-ма країнами Європи, Африки, Азії та Латинської Америки.

Кіровоград вже третій рік поспіль бере  активну участь у цій всесвітній кампанії.  Цього року зелений тиждень в нашому місті стартує 28 вересня. В його рамках  пройдуть цікаві акції та заходи на підтримку органічного споживання, інтерактивні ігри для дітей у школах, усний журнал, виступи та дискусії в навчальних закладах міста. Також активісти кіровоградського осередку Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» запланували провести своєрідний моніторинг наявності органічних продуктів в торгівельних  мережах Кіровограда, результати моніторингу будуть презентовані наприкінці тижня .

 

Захід відбудеться у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Тиждень екологічного споживача — 2015: Живи органічно!», що впроваджує ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи. Додаткову інформацію про органічне споживання і виробництво можна знайти на сайтахwww.mama-86.org.uawww.ecovillage.in.ua та www.greenweek.in.ua

Прес служба КМО ВЕГО «МАМА-86»

Наші контакти: 32-26-59

lenkagorobets@gmail.com