| Без рубрики ,Новини

 Громадська  організація «ФЛОРА» у рамках проекту  Підвищення  базової  інституційної спроможності , в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Оголошує тендер на відбір  тренера. з  проведення тренінгу. «Адвокация як інструмент впровадження екологічних  змін» для  громадської організації «ФЛОРА»

Компанії, фізичні особи підприємці (які мають  КВЕД 69.10; 72.20) що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00,   10 грудня  2019 р. (дати закриття тендеру) на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com  (з поміткою у темі листа «тендер_    _тренінг з Адвокасі»).

Довідки за тел. (050) 9177297

Відповідальна особа за проведення закупівль:  Ірина Мунтян

Строк  надання послуг:  січень-лютий 2020 року

Технічні характеристики та обсяг послуг юриста.

Найменування Кількість Коментар
Організація, розробка й проведення тренінгів з фандрайзингу
Розробка, підготовка навчальної програми з урахуванням потреб організації Оцінка потреб відбувається не пізніше, ніж за 1 тиждень до дати проведення тренінгу
Проведення тренінгу Одноденній тренінги З застосуванням інтерактивних методик
Розробка Концепції (Мануалу) проведення адвокаційніх компаний документ Мануал повинен включати алгоритм  проведення компаній, індикатори успішності
Пост-треніговий супровід для учасників: консультації, відповіді на питання, менторінг 5 консультаій Можуть відбуватися у дистанційному режимі

Гранична сума закупівлі: 3 500,00 грн

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції можуть включати повний пакет послуг чи частини.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

 Перечень документів які надсилаються  на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_Антикорупційна політика»).

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.


Критерії відбору:

  • професійний досвід в організації заходів;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • можливість надавати послуги по всій території України;
  • вартість послуг;
  • надання послуг без ПДВ;
  • додаткові переваги.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані ГО «ФЛОРА».