| Новини

Днями, активісти ГО «Флора» разом з волонтером корпусу миру Полом Бронсоном відвідали кіровоградську школу №14. Метою візиту було познайомити учнів з природозахисною роботою ГО «Флора», розповісти про корисні еко-звички, зокрема з досвіду американців і дізнатись як школярі самі поводяться зі сміттям, чи економлять воду і енергію і як загалом вони ставляться до  охорони природи. Захід відбувся напередодні традиційного «Зеленого тижня», який в цьому році вже втретє проводитиме в Кіровограді КМО ВЕГО «Мама 86» у партнерстві з ГО «Флора».

З огляду на те, що Пол спілкувався своєю рідною англійською мовою, даний захід мав ще й додатковий освітній ефект. Діти показали високий рівень знання англійської, але часом таки просили вчителя перекласти свої запитання або незрозумілі слова американця.

IMG_0111_500x333

IMG_0102_500x333

А от щодо екологічних навичок, учні четвертих класів, показали дещо скромніші результати. Дехто навіть зізнався, що дозволяє собі кидати сміття в непризначених для цього місцях. Діти були досить скептично налаштовані до того, щоб прибирати сміття на вулицях, просто для того, щоб було чисто.

IMG_0109_500x333
Коли Пол розповів, що вже тут в Кіровограді, він щодня прямуючи в офіс, дорогою збирає сміття, це викликало купу яскравих емоцій у школярів. Вони не могли повірити, що так можна робити.
Пол розповів, що для того, щоб робити своє місто кращим, треба його любити і пишатись ним. І тоді навіть прибирання буде приємним, бо в результаті те, що ти любиш ставатиме привабливим і для інших.

IMG_0110_500x333

Інтерактивнішим і веселішим захід робила активістка ГО «Флора» Ольга Дуднік. Вона провела з дітьми ігри і конкурси, роздала кольорові буклети в подарунок.

IMG_0100_500x333

IMG_0130_500x333

На завершення , діти виявили бажання продовжити спілкування  з американцем і долучитись до природоохоронної роботи. Тому з гостями не прощались, а домовились про нові зустрічі.