| ОВД

У травні 2021 р. у реєстрі ОВД було зареєстровано та оприлюднено шість нових Повідомлення про планову діяльність від суб’єктів господарювання Кіровоградської області.

Реконструкція адміністративної будівлі та гаражу під цех по переробці риби за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, проїзд Аджамський, 3.

Номер справи в Реєстрі: 2021547801

Місце провадження планової діяльності: м. Кропивницький, проїзд Аджамський, 3
Суб’єкт: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сучасні акватехнології»

Опис діяльності: Переробка риби включає в себе процеси: приймання, сортування, дефростації, очищення, розділу на філейні або порційні частини, пакування в пластикові лотки та охолодження (сировина–свіжоморожена риба та свіжа річкова риба).

Повідомлення про діяльность з описом впливу на довкілля:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7801/reports/uUN1mhqN3B.pdf

Планована діяльність на Лікарівському родовищі титанових руд, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «ВЕЛТА»

Номер справи в Реєстрі: 20215127836

Місце провадження планової діяльності: Лікарівське родовище титанових руд

знаходиться у Новомиргородському районі (нині Новоукраїнський район) Кіровоградської

області. Родовище розташоване між селами Лікареве та Бирзулове і витягнуте у північнозахідному напрямку на 3 км при ширині до 0,8-1,0 км.

Суб’єкт: Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «ВЕЛТА»

Опис діяльності: Організація відвалів розкривних порід і рослинного ґрунту. Будівництво та експлуатація об’єктів збагачувального виробництва. Будівництво та експлуатація хвостосховища. Зміна цільового призначення земель сільськогосподарського призначення

Повідомлення про діяльность з описом впливу на довкілля:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7836/reports/_YZW_JjErp.pdf

Розробка Ганнівського родовища цегельної сировини (назва справи у реєстрі «Приватне підприємство «ПРОМДЕТАЛЬ»»)

Номер справи в Реєстрі: 20215137840

Місце провадження планової діяльності: Ганнівське родовище цегельної сировини розташоване в 24 км на схід від м. Долинське в територіальних межах с. Ганнівка. В адміністративному відношенні родовище знаходиться в Кропивницькому районі, Кіровоградської області.

Суб’єкт: Приватне підприємство «ПРОМДЕТАЛЬ»

Опис діяльності: Планована діяльність полягає у розробці Ганнівського родовища цегельної сировини відкритим кар’єрним способом за проєктом будівництва та експлуатації гірничодобувного підприємства на базі запасів Ганнівського родовища

Повідомлення про діяльність з описом впливу на довкілля:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7840/reports/RihK8TJOWA.pdf

Розміщення та експлуатацію пересувної ґрунтозмішувальної установки безперервної дії ДС 50Б

Номер справи в Реєстрі: 20215197861

Місце провадження планової діяльності: Провадження планованої діяльності здійснюватиметься в адміністративних межах м. Кропивницький, по вул. Мурманська, буд 15А, Кіровоградської області, на земельній ділянці за кадастровим номером 3510166900:30:176:0037 з визначеним цільовим призначенням.

Суб’єкт: Приватне підприємство «Ефект»

Опис діяльності: Планована діяльність полягає в розміщенні та експлуатації ґрунтозмішувальної установки ДС-50Б та мобільної асфальтобетонної установки КДМ 2067 для виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва та ремонту автодоріг

Повідомлення про діяльність з описом впливу на довкілля:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7861/reports/1Q2d-tZI4l.pdf

Розміщення та експлуатація асфальтозмішувальної установки КДМ-2067 та грунтозмішувальної установки ДС-50Б з метою виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг.

Номер справи в Реєстрі: 20215257912

Місце провадження планової діяльності: Усі проектні рішення планується реалізовувати на орендованому виробничому майданчику (договір оренди №26 від 31січня 2020 року з Смолінською селищною радою), який знаходиться Кіровоградській області Маловисківському районі (нині Новоукраїнський район) смт Смоліне, вул. Автобазівська, 2а.

Суб’єкт: ТОВ » ВІННИЦЬКА НАФТОБІТУМНА КОМПАНІЯ»

Опис діяльності: Планована діяльність полягає у розміщенні мобільної асфальтозмішувальна установка КДМ-2067, що спеціалізується на виготовленні асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг.

Повідомлення про діяльність з описом впливу на довкілля:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7912/reports/kKJXJrV4Tt.pdf