| Новини

Сьогодні, 25 вересня,  об 11.00 , в приміщенні  Орхуського центру екологічної інформації  ОУНБ  ім. Д.І.Чижевського відбувся  брифінг присвячений початку  екологічної кампанії «Живи органічно».  Спікерами заходу були: Шестакова Людмила Володимирівна – керівник КМО ВЕГО «Мама- 86», Гоменюк  Ганна  Олександрівна —  начальник управління раціонального використання земель, природозаповідного фонду та екомережі та Бабаєва Анастасія — координатор Зеленого тижня у Кіровограді

Кампанія «Живи органічно» або  Зелений тиждень щороку по всій Україні проходить в рамках всесвітньої кампанії Green Action Week, синхронно зі Швецією, Великобританією, Македонією, а також Аргентиною, Індією, Перу — загалом 25-ма країнами Європи, Африки, Азії та Латинської Америки.

«Кіровоград вже третій рік поспіль бере  активну участь у цій всесвітній кампанії.  – розповідає Людмила Шестакова керівник КМО ВЕГО «Мама- 86» — Цього року заходи зеленого тижня розпочнуться 28 вересня і будуть присвячені популяризації органічного харчування і землеробства як складової відповідального ставлення українців до здоров’я та довкілля.»

 IMG_0223_777x517

В рамках зеленого тижня пройдуть цікаві акції та заходи на підтримку органічного споживання, інтерактивні ігри для дітей у школах, усний журнал, виступи та дискусії в навчальних закладах міста.

Також активісти кіровоградського осередку Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» запланували провести своєрідний моніторинг наявності органічних продуктів в торгівельних  мережах Кіровограда, результати моніторингу будуть презентовані наприкінці тижня .

Організатори, за допомогою такого комплексу заходів, планують підвищити загальну поінформованість мешканців нашого міста  про переваги органічних продуктів у порівнянні із тими, що були вирощені чи виготовлені традиційними методами, навчити споживачів відрізняти справжню органічну продукцію від тієї, що маскується під неї назвами на зразок «натуральна» і «біо».

DSC_0737_777x517

DSC_0729_777x517

DSC_0724_777x517

«Запрошуємо  усіх кіровоградців взяти участь у всесвітньої кампанії «Живи органічно». Закликаємо звернути увагу на те, що ми їмо та які продукти споживаємо, — звернулась до присутніх координатор капмпанії – Анастасія Бабаєва, — Турбота про своє здоров’я має бути першочерговим завданням, тому так важливосвідомо і відповідально ставитись до щоденного споживчого вибору.»

Додаткову інформацію про кампанію, а також про органічне споживання і виробництво можна знайти на сайтах:

http://www.greenweek.in.ua

http://www.mama-86.org.ua

http://ecovillage.in.ua

http://kr-mama86.com.ua

IMG_0203_777x517

IMG_0202_777x517

DSC_0743_777x517

Безымянный