| Новини

1 червня, у День захисту дітей, ГО «Флора» не змогла оминути нагоди привітати своїх юних активістів. Тому із почесною місією віддячити найактивнішим волонтерам на свято Останнього дзвоника у ЗОШ №3 ім. Олени Журливої відправилася виконавча директорка ГО «Флора» Людмила Шестакова.

Школа і місто мають знати своїх героїв. Тож за активну участь  у заходах  із захисту  навколишнього середовища та за дієву допомогу у проведені всеукраїнської акції «Зробимо Україну Чистою» у м. Кропивницькому, оголошуються подяки: Осадчому Олегу (7 клас), Сухом’ясу Олександру (8 клас), Тараненку Дмитру (8 клас), Войтюку Максиму (8 клас), Ткаченко Орині (8 клас), Саленко Катерині (8 клас), Сипливому Ярославу (8 клас), Магану Антону (8 клас), Гайворонській Анастасії (8 клас).

DSC03519

 

DSC03520

«Третя школа – школа сімейного типу, такої школи більше немає. І тому дуже приємно мені сьогодні привітати батьків, учителів і випускників із цим чудовим святом. Я пам’ятаю 11-й клас, ще коли вони були малюсінькі. Пам’ ятаю, як ви росли і щоразу брали участь у наших акціях», – звернулася до гостей свята Людмила Шестакова.

DSC03522

Цього ж дня школа подякувала за активну роботу і команді шкільного лісництва «Флора», за зайняте ІІ місце серед 17 команд-учасниць області у Зльоті шкільних лісництв 25 травня.

DSC03514

Ми щиро приєднуємося до всіх щирих вітань, висловлених сьогодні на адресу учнів школи, і бажаємо активних і екосвідомих канікул! 😉