| Новини

«Програмне забезпечення допоможе швидко отримувати консультацію, де і яким чином можна захисти власний інтелектуальний продукт, що потрібно робити, як реагувати та куди звертатись, якщо ваше інтелектуальне право порушено», – говорить виконавчий директор ГО «ФЛОРА» Людмила Шестакова.

Презентація мобільного додатка «Захист онлайн-контенту в Україні» відбулася під час прес-конференції 28 листопада. На заході говорили про реальний стан дотримання авторського права в Україні та як ситуація із використанням піратського контенту впливає на рейтинг країни серед держав світу загалом. Зокрема, з метою допомогти творцям оригінального продукту інтелектуальної праці захистити свої права в Україні і було створено презентований безкоштовний мобільний додаток.

«Програма містить три розділи із корисною інформацією про поняття авторського права, майнових і немайнових прав, порадами  щодо дотримання власних авторських прав та як розрізнити контент, який має захищатися авторським правом і який не має, – коментує юрист громадської приймальні УГСПЛ Євген Гурницький. – Крім того, у додатку є кейси відомих випадків щодо захисту авторських прав в інших країнах і гід по українському законодавству із цього питання».

Завантажити безкоштовний мобільний додаток «Захист онлайн-контенту в Україні» можна за посиланням.

IMG_3646

Онлайн-трансляцію із заходу можна переглянути за посиланням.

Довідка
Україна, як і торік, залишається у списку Priority Watch List, за даними щорічного звіту Офіс Торгового представництва США (ознайомитися з деталями можна за посиланням). Ці дані, зокрема, впливають на рішення щодо торгових санкцій для країн зі слабким рівнем захисту прав інтелектуальної власності.

В Україні необізнані користувачі регулярно відвідують веб-сайти, що надають доступ до так званого «піратського контенту». Часто ці користувачі не знають, що вони порушують міжнародні закони і не знають про ризики, пов’язані з незаконним використанням цих даних. Проект ГО «ФЛОРА» «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» націлений на роботу з молоддю і широким населенням у питаннях  популяризації думки щодо дотримання авторського права у використанні будь-якого контенту. В рамках проекту заплановані та вже реалізуються заходи, детальніше про які можна дізнатися на сайті організації та на офіційній facebook-сторінці.

Захід організований в рамках реалізації проекту «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Розкажіть про нас у соц мережах на мессенджерах!